Logo O-Press białe
Chłopiec na podłodze z zabawkami
ZNAMY DZIECIĘCE MARZENIA

O-Press sp. z o.o. od przeszło 20 lat wydaje książki, kolorowanki i czasopisma dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Nasze publikacje są zróżnicowane ze względu na prezentowaną tematykę oraz stopień trudności zadań zgodnie ze specyfiką rozwoju dzieci. Najmłodszym czytelnikom proponujemy kolorowanki w dużych formatach, bajeczki oraz wesołe wierszyki. Starszym natomiast – czasopisma edukacyjne zawierające krzyżówki, łamigłówki, rebusy oraz wiele różnorodnych zadań ułatwiających naukę czytania, liczenia i pisania. Nasze czasopisma wzbogacamy stronami do wyklejania naklejkami, co jest nie tylko świetną zabawą, lecz także doskonałym ćwiczeniem pozwalającym rozwijać sprawność manualną oraz kreatywność. Większość naszych tytułów to dwumiesięczniki, z których każdy wchodzi w skład serii wydawniczej. W okresach świątecznych wzbogacamy je o treści typowe dla danego wydarzenia oraz uatrakcyjniamy odpowiednimi gadżetami.

NASZE PUBLIKACJE

Wydawnictwo współpracuje z fachowcami w zakresie opracowania zadań odpowiednich dla dzieci w wieku przedszkolnym, pisarzami oraz uzdolnionymi rysownikami. Nasze produkty wyróżniają nie tylko bogate ilustracje i mądre, konsultowane z pedagogami treści, lecz także dbałość o najwyższą jakość druku i właściwe przygotowanie do dystrybucji.

USZKODZONE
CZASOPISMA

W naszej ofercie znajdują się również lekko uszkodzone książki i czasopisma do nabycia w niższej cenie. Uszkodzenia obejmują: zagięcia, załamania oraz otarcia na okładkach i nie mają wpływu na czytelność tekstu.